EN SON EKLENENLER

recent
Ad Inside Post

Hakkındahttp://matematiksevgilileriyiz.blogspot.com.tr/  herkesin sınırsızca yararlanması paylaşması için ücretsiz olarak hizmet vermektedir.Sitemizde yer alan matematik konuları ve matematik dökümanları evrensel olup matematik öğretmenleri tarafından hazırlanıp paylaşılmıştır.Sitemizde ders anlatımı sayfalarında bulunan videoların hiçbiri www.matematiksevgilileriyiz.blogspot.com sunucularında barınmamaktadır.

Sitemizde ders anlatımı sayfalarında bulunan videolar, Youtube, Yahoo, Vimeo, Google Video, 4Shared video siteleri üzerinden paylaşılmaktadır.

Sitemizde ders anlatımı sayfalarında bulunan videoların hiçbirini Youtube, Yahoo, Vimeo, Google Video, 4Shared sitelerine www.matematiksevgilileriyiz.blogspot.com yöneticileri yüklememiştir.

Sitemizde ders anlatımı sayfalarında bulunan videoları Youtube, Yahoo, Vimeo, Google Video, 4Shared gibi video paylaşım sitelerinin, ücretsiz olarak dağıtım izni verdiği şekliyle kullanılmaktadır.

5651 kanun gereği, "başkasına ait içerikten sorumlu değildir". Bu videoların yasal sorumlulukları varsa bu sorumluluk bu video sitelerinin yada bu video sitelerine upload edenlerindir.


TELİF HAKKI

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdulmasını istemek zorundadır. Dosya sahibinin veya yasal temsilcisinin istekte bulunması halinde, kendisine ait içerik veya dökümanları sitemizden 24 saat içinde yayından kaldırılmasını garantilemekteyiz.
Bu Sayfadaki Bilgiler 04/05/2007 tarihli ve 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun" Uyarınca Gerekli Durumlarda İletişim Sağlanabilmesi İçin Eklenmiştir. Lütfen Gerekli Durumlarda Kullanınız.
Telif haklarını ihlal ettiğini düşündüğünüz bir içerik varsa bizlere lütfen bildiriniz.

E-MAİL: sevimlimatematiik@gmail.com

http://matematiksevgilileriyiz.blogspot.com.tr/  Yönetimi
Hakkında Reviewed by sevimli matematik on 18.2.15 Rating: 5

Hiç yorum yok:

All Rights Reserved by sevimli matematik © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.